مطالب منتخب | عکاسی مبلمانآموزش ترلوبازاریابی موتورهای جستجو (SEM)

  • صفحه اصلی
  • مشتریان ما
  • مجله آبامگ
  • درباره ما
  • ارتباط با ما

7 چیزی که هرگز نباید با لگ و ساپورت بپوشید!

اشتراک گذاری این مقاله

شلوار لگ یا ساپورت یک آیتم ابدی است که همه ما در کمد لباس خود حداقل یکی از آن را داریم. لگ فوق العاده کاربردی و راحت، این شلوار تنگ و چسبیده به بدن مستقیم از باشگاه های ورزشی به داخل کمد تک تک خانم ها آمد و در استایل های مختلف خود را جا کرد. اما با اینحال به دلیل ماهیت این آیتم نمی توان آن را با هر استایلی و هر آیتمی ست کرد. در اینجا سعی خواهیم کرد  7 چیزی که هرگز نباید با لگ یا ساپورت در استایل روزانه بپوشید را برای شما شرح دهیم. پس با ما همراه باشید.

1-  لگین با با ساک ورزشی

استفاده از شلوار لگ باید هوشمندانه باشد. یکی از توجهات باید نسبت به انتخاب کیف دستی باشد. بدین معنا که اگر لگین را با ساک ورزشی حتی در ابعاد کوچک ست کنید استایل شما کاملا ورزشی می شود و این تصویر را به بیننده می دهد که یا شما در حال رفتن به باشگاه هستید و یا در حال برگشت از باشگاه. در حالیکه لگین با کیف کمی رسمی تر ترکیبی است که معمولا می توان در استایل های شهری روزانه استفاده شود. در واقع رسمی بودن یا شیک بودن کیف باعث می شود از حالت اسپورت بودن لگین کم شود و استایل متعادل به چشم بخورد. در واقع علاوه بر زیبایی، راحتی را نیز به همراه دارد.

2-ترکیب لگین با یک تاپ خیلی رسمی و شیک

همانطور که مشخص است در واقع لگین یک آیتم کاملا ورزشی است. بر همین اساس ترکیب آن با یک تاپ خیلی شیک و خیلی رسمی انتخاب مناسبی نیست. تضاد آنها بیش از حد می شود و تعادل را بر هم می زند.

3- ترکیب لگین با پیراهن یا دامن!

شاید برای عده ای این ترکیب، ترکیب عجیب و غریبی باشد اما باور کنید که یکسری آیتم های عجیبی را با هم ترکیب می کنند. این مسئله به خصوص زمانی اهمیت پیدا می کند که متوجه می شویم ترند امسال لایه لایه پوشیدن آیتم های مختلف روی همدیگر است. ترکیب لایه ای لگین با دامن یا پیراهن قطعا یکی از ترکیب هایی است که باید از آن اجتناب کنید. اگر از آن دسته افرادی هستید که به پوشیدن دامن یا پیراهن روی شلوار علاقه مندید در انتخاب شلوار و مدل آن دقت کنید.

4- ترکیب شلوار لگ با کفش پاشنه دار

یکی دیگر از اشتباه های رایجی که به خصوص در ایران در استایل افراد دیده می شود، ترکیب لگین با کفش پاشنه دار است. با توجه به هویت ورزشی شلوار لگ از ترکیب آن با کفش پاشنه دار اجتناب کنید. چسبان بودن شلوار و پاشنه بلند کفش باعث می شود استایل از هدف اصلی جدا شود و ظاهری متفاوت گیرد. اما شاید برایتان سوال باشد که چه کفشی مناسب شلوار لگ است؟ بهترین کفش برای شلوار لگ، کفش های کتانی یا اسپورت است که می توانید در هر رنگ و متریالی با لگین ترکیب کنید.

5- ترکیب لگین با کراپ تاپ

وقتی به فصل بهار نزدیک می شویم یکی از آیتم های جذاب به خصوص برای خانم های جوان کراپ تاپ است. با اینحال توصیه می شود در زمان ترکیب کراپ تاپ با لگین برای نشان ندادن زیادی ناف که معمولا خیلی توصیه نمی شود یک کاپشن کوتاه نیز به استایل خود اضافه کنید. باز بودن کاپشن باعث می شود کراپ تاپ به خوبی دیده شود اما کاپشن بخش های باز دیگر را از نظرها پنهان میکند. همین امر باعث جذاب تر شدن استایل شما می شود.

6- ترکیب لگین با بادی

یکی از آیتم هایی که معمولا استفاده از آن با لگین توصیه نمیشود، بادی است. با توجه به اینکه هویت لگین شلوار تنگ و چسبان ورزشی است بهتر است این تنگی از سر تا پا به یک میزان نباشد. بر همین اساس بادی آیتم مناسبی در ترکیب با شلوار لگ نیست. بهترین ایده برای لگین ترکیب آن با انواع تی شرت است که گاهی می توان با بستن یک کت اسپورت نازک در دور کمر کمی استایل را خاص تر کرد.

7- استفاده بیش از حد از انواع زیور آلات

زمانیکه از لگین در تکمیل استایل خود استفاده می کنید توصیه می شود که از حداقل زیور آلات آنهم ظریف استفاده کنید. ترکیب لگین با زیورآلات زیاد به هیچ عنوان توصیه نمی شود. همانطور که در بالا نیز به آن پرداختیم شلوار لگ یک آیتم ورزشی است و تا جای ممکن باید سادگی و اسپورت بودن را در ظاهر حفظ کند. اگر علاقمند به زیور آلات هستید توصیه می شود از گوشواره های ظریف میخی استفاده کنید. با توجه به اینکه ترند یکی دو سال گذشته ترکیب چند زنجیر و گلوبند است بهتر است از زنجیرها و گلوبندهای بسیار ظریف استفاده کنید. در هر صورت زیور آلات نباید شلوار لگ شما را تحت الشعاع قرار دهد و هویت او را تغییر دهد.

دپارتمان تولید محتوای متنی

سردبیر: 

ساناز طایفه

راه های ارتباطی با آژانس تبلیغاتی آبامدیا

اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در این مقاله میخوانید

فهرست مطالب جدید

دسته بندی ها

مطالب مرتبط با این مقاله